Potrzebujesz pieniędzy? Pomożemy

Znajdziemy dla Ciebie bezpłatnie firmę lub bank, które udzielą Ci pożyczki. Od 50 do 25 000 zł nawet z aktualnie niespłaconą pożyczką czy negatywną historią kredytową.Jak sprawdzić czy jesteś w KRD?

KRD, czyli Krajowy Rejestr Długów to rodzaj bazy, do której trafiają wszystkie nasze zaległe zobowiązania finansowe. Istnieje on po to, aby instytucje finansowe, przed udzieleniem nam wsparcia mogły sprawdzić z jakim klientem mamy do czynienia. Często sami nie wiemy jak wygląda nasza historia w KRD, stąd warto wiedzieć, jak to sprawdzić:

1. Wejdź na stronę internetową KRD.
2. Załóż internetowe konto FairPay (podajesz swoje podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, PESEL, nr dowodu osobistego).
3. Potwierdź konto poprzez zeskanowanie swojego dowodu osobistego i przesłanie skanu na jeden z adresów: dokument@krd.pl lub dokument@fairpay.pl

W razie wątpliwości przy zakładaniu konta bądź jakichkolwiek dodatkowych pytań, można skorzystać z infolinii +48 717 850 395

Przez pierwszy rok za konto FairPay nie płacimy nic. Później musimy zdecydować, czy wystarcza nam wersja bezpłatna - Konto Minimum, czy płatne Konto Indywidualne, rozszerzone o dodatkowy pakiet usług. To drugie może być bardziej przydatne dla tych, którzy mają dużo zobowiązań finansowych, dzięki czemu mogą ustrzec się przed wpadnięciem w jeszcze większe tarapaty finansowe.

Jak sprawdzić czy jesteś w BIG ERIF?

BIG, czyli Biuro Informacji Gospodarczej to kolejny obok KRD czy BIK rejestr dłużników. Aby sprawdzić, czy tam widniejemy, wystarczy wykonać trzy proste kroki:

1. Wejdź na stronę InfoKonsument.pl
2. Dokonaj bezpłatnej rejestracji.
3. Skorzystaj z usługi "Sprawdź siebie" i załóż bezpłatne konto.

Na koncie masz możliwość wygenerowania raportu. Znajdziesz w nim wszystkie informacje pozytywne i negatywne zgromadzone na Twój temat w ERIF BIG S.A. Ponadto uzyskasz informację, kto Cię sprawdzał w ciągu 12 ostatnich miesięcy oraz czy ktoś próbował posłużyć się dokumentem z Twoimi danymi.

Darmowe pożyczki.

Porównywarka pożyczek.

Większe pożyczki nawet do 200 000 zł.

Największa przyznawalność.

Pożyczka na kupno lub pod zastaw auta.

Pieniądze do domu lub odbiór na poczcie.

Chwilówki - na co uważać.

Gorsza historia kredytowa. Wpisy w BIK i KRD.

Jak sprawdzić i pozbyć się wpisu w BIK?

Jak sprawdzić wpisy w KRD, BIG, ERIF?

KNF - Lista podejrzanych firm.

Wszystkie raporty są generowane niezwłocznie po złożeniu przez Ciebie zapytania. Są one dostępne on-line przez 90 dni na Twoim koncie. Możesz je przejrzeć, zapisać jako plik PDF lub wydrukować. Wydrukowane lub zapisane raporty musisz usunąć po upływie 90 dni od daty ich wygenerowania. Po tym terminie informacje w nich zawarte uznaje się za nieaktualne, a wydruki papierowe i pliki PDF powinny zostać zniszczone.

Jeżeli chcemy na bierząco kontrolować zmiany w informacjach gospodarczych na swoim koncie możemy włączyć automonitoring, czyli automatyczne powiadomienia w formie monitów wysyłanych na podany przez nas adres email.

Szybkie pożyczki pozabankowe online bez zabezpieczeń.

Zobacz jak sprawdzić i usunąć swoją negatywnę historię kredytową w BIK - Tutaj.


Gwarancja bezpieczeństwa.

Serwis TomKredyt.pl jest partnerem Solutions4ad.com, firmy z długoletnim stażem na polskim rynku, która gwarantuje oferty sprawdzonych i bezpiecznych pożyczkodawców.
TomKredyt.pl nie jest pożyczkodawcą, dostarcza jedynie informacji swoim użytkownikom. Dostarczona informacja o produkcie nie stanowi prawnie wiążącej oferty od TomKredyt.pl. Korzystanie z usługi on-line przez użytkownika nie powoduje jakiejkolwiek prawnie wiążącej umowy pomiędzy użytkownikiem a TomKredyt.pl odnośnie wyświetlanych produktów.

Kontakt email: info@tomishop.pl

Koszulki muzyczne imprezowe techno trance dnb
www.000webhost.com