Potrzebujesz pieniędzy? Pomożemy

Znajdziemy dla Ciebie bezpłatnie firmę lub bank, które udzielą Ci pożyczki. Od 50 do 25 000 zł nawet z aktualnie niespłaconą pożyczką czy negatywną historią kredytową.Jak usunąć wpisy w BIK?

Kancelarie prawne oferują usługi pt. "Czyszczenie historii w Biurze Informacji Kredytowej". Koszt takiej usługi jest różny w zależności od miasta. Nie wszyscy wiedzą, że możemy sami sprawdzić i spróbować usunąć negatywne wpisy.

BIK ma obowiązek przechowywania a bank raportowania negatywnych danych przez pięć lat od spłacenia problematycznej pożyczki. Jeżeli jednak pożyczka została spłacona, możemy spróbować usunąć negatywne wpisy.

Po pierwsze należy uzyskać raport na swój temat z BIK. Zrobimy to dwa razy w roku, czyli co sześć miesięcy zupełnie za darmo osobiście w Warszawie w biurze obsługi klienta BIK przy ul. Postępu 17A lub poprzez stronę BIK gdzie wybieramy darmowy rodzaj konta Informacja Ustawowa.

Aby jednak Biuro Informacji Kredytowej miało pewność, że konto rzeczywiście należy do osoby, której dane zostały podane w formularzu rejestracyjnych, baza ta będzie musiała zweryfikować twoją tożsamość. Weryfikację tę można przeprowadzić na trzy sposoby:

- Przesłanie do BIK skanu dowodu osobistego (plik załączony do formularza) oraz przelew 1 zł z własnego konta osobistego w celu weryfikacji. (Czyli nie do końca za darmo). Gdy BIK zweryfikuje twoje dane, otrzymasz smsem kod, który należy wpisać w utworzonym koncie na stronie BIK. Raport o swoich wpisach w rejestrze otrzymasz nawet w 15 minut.

_ Weryfikacja na podstawie kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Kiedy BIK potwierdzi autentyczność podpisu wyśle smsem kod weryfikacyjny. Kod ten podajemy w Panelu Użytkownika na utworzonym koncie.

- Wybranie w formularzu online opcji wysyłki kodu nr 1 na nasz adres domowy. Po otrzymaniu kodu listem poleconym, wpisujemy go w Panelu Użytkownika. Jeżeli będzie on prawidłowy otrzymasz smsa z kodem nr 2. Kod nr 2 również należy podać w Panelu Użytkownika. Gdy kody są prawidłowe, uzyskasz dostęp do raportu w BIK.

Po uzyskaniu informacji należy zwrócić się do banku, z którego widnieje negatywny wpis, z pisemną prośbą o restrukturyzację długu i zawarcie ugody. Bank może (lecz nie musi) usunąć negatywne wpisy w rejestrze BIK. Jeżeli to się nie powiedzie, możemy również poprosić pisemnie o usunięcie negatywnych wpisów. Warunkiem jednak musi być spłacona pożyczka. Nie zawsze odniesiemy sukces ale nie ma tu większej różnicy, czy zgłasza się kancelaria czy my osobiście (chyba że znajomości ale na układy nie ma rady). Istotna jest tutaj przyczyna, dlaczego spłata pożyczki okazała się problematyczna i czy pożyczka została spłacona.

Szybkie pożyczki pozabankowe online bez zabezpieczeń.

Mitem jest, że brak zgody na przetwarzanie danych wymaże nam negatywne wpisy w BIK. Określa to art 105a ustawa 3 (klient spóźnia się ze spłatą ponad 60 dni, a oprócz tego minęło minimum 30 dni od poinformowania go przez bank o zaległościach i o zamiarze przetwarzania danych w BIK). Jeżeli jednak nastąpiła pomyłka i to udowodnimy, na podstawie tego artykułu możemy wyczyścić sobie złą historię.

Gdy zwrócimy się o pomoc do firmy, która ma nam wyczyścić negatywną historię w BIK, zostaniemy poproszeni o wystawienie notarialnego pełnomocnictwa do działania w naszym imieniu (koszt kilkadziesiąt złotych w zależności od firmy). Następnie opłata administracyjna około 100 zł by firma podjęła działania. Jeżeli okaże się, że wyczyszczenie historii jest możliwe, firma lub kancelaria zażąda zapłaty nawet 500 złotych za usunięcie jednego wpisu. Przy większej ilości wpisów oczywiście policzą nam trochę taniej. Polecam artykuł Jak samodzielnie wyczyściłem BIK.

Niezależnie, czy chcemy działać samodzielnie, czy zlecić te czynności innym, należy być świadomym za co dokładnie płacimy nasze pieniądze. Warto też sprawdzić, nawet gdy omijamy szerokim łukiem pożyczki i kredyty, czy nie padliśmy ofiarą oszustwa i ktoś nie użył naszych danych do wzięcia kredytu.

Zobacz jak sprawdzić swoją historię kredytową w pozostałych rejestrach dłużników: KRD, BIG ERIF - Tutaj.


Gwarancja bezpieczeństwa.

Serwis TomKredyt.pl jest partnerem Solutions4ad.com, firmy z długoletnim stażem na polskim rynku, która gwarantuje oferty sprawdzonych i bezpiecznych pożyczkodawców.
TomKredyt.pl nie jest pożyczkodawcą, dostarcza jedynie informacji swoim użytkownikom. Dostarczona informacja o produkcie nie stanowi prawnie wiążącej oferty od TomKredyt.pl. Korzystanie z usługi on-line przez użytkownika nie powoduje jakiejkolwiek prawnie wiążącej umowy pomiędzy użytkownikiem a TomKredyt.pl odnośnie wyświetlanych produktów.

Kontakt email: info@tomishop.pl

Koszulki muzyczne imprezowe techno trance dnb
www.000webhost.com