Potrzebujesz pieniędzy? Pomożemy

Znajdziemy dla Ciebie bezpłatnie firmę lub bank, które udzielą Ci pożyczki. Od 50 do 25 000 zł nawet z aktualnie niespłaconą pożyczką czy negatywną historią kredytową.Jak usunąć wpisy w BIK?

Często spotykamy reklamy "Czyszczenie historii w Biurze Informacji Kredytowej". Czy na pewno opłacalne jest korzystanie z usług kancelarii prawnych i innych firm? Czy na pewno mają swoje tajemne sposoby, aby taki wpis usunąć? Czy możemy sami postarać się o usunięcie negatywnego wpisu? Biuro Informacji Kredytowej ma przecież obowiązek przechowywania a bank raportowania negatywnych danych przez pięć lat od spłacenia problematycznej pożyczki.

Po pierwsze należy uzyskać raport na swój temat z BIK. Zrobimy to dwa razy w roku, czyli co sześć miesięcy zupełnie za darmo osobiście w Warszawie w biurze obsługi klienta BIK przy ul. Postępu 17A lub drogą pocztową po wysłaniu odpowiedniego wniosku.

Po uzyskaniu informacji należy zwrócić się do danego banku z pisemną prośbą o restrukturyzację długu i zawarcie ugody. Bank może wtedy usunąć negatywne wpisy w rejestrze BIK. Ostatecznie możemy poprosić pisemnie o usunięcie negatywnych wpisów, jednak nie zawsze to działa i nie będzie tu większej różnicy, czy zgłaszamy się my, czy kancelaria prawna. Istotna jest tutaj przyczyna, dlaczego spłata pożyczki okazała się problematyczna.

Mitem jest, że brak zgody na przetwarzanie danych wymaże nam negatywne wpisy w BIK. Określa to art 105a ustawa 3 (klient spóźnia się ze spłatą ponad 60 dni, a oprócz tego minęło minimum 30 dni od poinformowania go przez bank o zaległościach i o zamiarze przetwarzania danych w BIK). Jeżeli jednak nastąpiła pomyłka i to udowodnimy, na podstawie tego artykułu możemy wyczyścić sobie złą historię.

Szybkie pożyczki pozabankowe online bez zabezpieczeń.

Gdy zwrócimy się o pomoc do firmy, która ma nam wyczyścić negatywną historię w BIK, zostaniemy poproszeni o wystawienie notarialnego pełnomocnictwa do działania w naszym imieniu (koszt kilkadziesiąt złotych w zależności od firmy). Następnie opłata administracyjna około 100 zł by firma podjęła działania. Jeżeli okaże się, że wyczyszczenie historii jest możliwe, firma lub kancelaria zażąda zapłaty nawet 500 złotych za usunięcie jednego wpisu. Przy większej ilości wpisów oczywiście policzą nam trochę taniej. Polecam artykuł Jak samodzielnie wyczyściłem BIK.

Niezależnie, czy chcemy działać samodzielnie, czy zlecić te czynności innym, należy być świadomym za co dokładnie płacimy nasze pieniądze.


Gwarancja bezpieczeństwa.

Serwis TomKredyt.pl jest partnerem Solutions4ad.com oraz ComperiaLead, oferującym na swej stronie internetowej darmowe informacje dotyczące pożyczek oferownych przez osoby trzecie, czyli pożyczkodawców.
TomKredyt.pl nie jest pożyczkodawcą, dostarcza jedynie informacji swoim użytkownikom. Dostarczona informacja o produkcie nie stanowi prawnie wiążącej oferty od TomKredyt.pl. Korzystanie z usługi on-line przez użytkownika nie powoduje jakiejkolwiek prawnie wiążącej umowy pomiędzy użytkownikiem a TomKredyt.pl odnośnie wyświetlanych produktów.

Kontakt email: info@tomkredyt.pl

Koszulki muzyczne imprezowe techno trance dnb