Potrzebujesz pieniędzy? Pomożemy

Znajdziemy dla Ciebie bezpłatnie firmę lub bank, które udzielą Ci pożyczki. Od 50 do 25 000 zł nawet z aktualnie niespłaconą pożyczką czy negatywną historią kredytową.Najlepsze większe pożyczki.

Większe pożyczki bardziej opłaca się wziąć w banku, jeżeli oczywiście możemy poczekać na pieniądze i bank chce nam udzielić takiej pożyczki.

Gdy interesuje nas szybka pożyczka pozabankowa, szczególnie warto zaufać sprawdzonym firmom. Do takich zaliczamy Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. Możemy w nim ubiegać się o pożyczkę od 500 do nawet 200 000 zł w zależności od wysokości naszych dochodów. Okres spłaty wynosi od 3 do nawet 120 miesięcy. Kredyt jest bez ograniczeń wiekowych, dla 1 lub 2 kredytobiorców, którzy nie muszą być ze sobą spokrewnieni. Firma sprawdza rejestry BIK i KRD ale decyduje wysokość dochodów. Zapewniają dobry kontakt. Wystarczy podać imię i nr telefonu na ich stronie. Oddzwonią w ciągu 24 godzin. Minimalny dochód dla 1 kredytobiorcy to 500 zł netto.

Do bezpiecznych firm pożyczających maksymalnie 25 000 zł należy Profi Credit z elastycznym pakietem rozwiązań dla osób fizycznych oraz firm. Profi Credit dodatkowo nie sprawdza rejestru BIK.

Dla kwoty do 15 000 zł możemy także udać się do Providenta. Lider pożyczek na rynku polskim ma dla nas kilka pakietów i rozpatrzy nasz wniosek indywidualnie również nie sprawdzając rejestrów BIK. Jest jednak mniej opłacalny od firmy powyżej.

Interesującym rozwiązaniem może być także wzięcie kilku bezpłatnych pierwszych pożyczek na raz. Uzyskamy wtedy kwotę ponad 10 000 zł łącznie i do spłaty będziemy mieli tyle samo. Rozwiązanie jest dobre, gdy mamy dobrą zdolność kredytową i będziemy mogli oddać pieniądze w ciągu 30 dni.

Pożyczając większą sumę pieniędzy warto skorzystać z darmowej pomocy profesjonalnego Pomocnika Finansowego. Po wypełnieniu formularza online skontaktuje się z Tobą konsultant i wybierze sprawdzone firmy pożyczkowe dla Ciebie. Oferta jest bezpłatna i nie musisz korzystać z przedstawionych rozwiązań.

Pamiętaj. Masz zawsze 14 dni na odstąpienie od umowy w każdej firmie czy banku, w którym pożyczasz pieniądze.


Gwarancja bezpieczeństwa.

Serwis TomKredyt.pl jest partnerem Solutions4ad.com, firmy z długoletnim stażem na polskim rynku, która gwarantuje oferty sprawdzonych i bezpiecznych pożyczkodawców.
TomKredyt.pl nie jest pożyczkodawcą, dostarcza jedynie informacji swoim użytkownikom. Dostarczona informacja o produkcie nie stanowi prawnie wiążącej oferty od TomKredyt.pl. Korzystanie z usługi on-line przez użytkownika nie powoduje jakiejkolwiek prawnie wiążącej umowy pomiędzy użytkownikiem a TomKredyt.pl odnośnie wyświetlanych produktów.

Kontakt email: info@tomishop.pl

Koszulki muzyczne imprezowe techno trance dnb
www.000webhost.com